Nabízíme portfolio produktů pro manipulaci a skladování kapalin v průběhu průmyslových procesů. Jsou vhodné pro tyto oblasti:

 • úprava vody a odpadní vody
 • keramická výroba
 • stavebnictví a těžební průmysl
 • výroba a údržba vozidel
 • hygienicko-sanitární aplikace
 • tiskařský a obalový průmysl
 • chemický, petrochemický a rafinérský průmysl
 • zpracování kovů
 • výroba barev a nátěrů
 • povrchová úprava
 • papírenský průmysl.
Vzduchomembránová čerpadla v naší nabídce jsou dvojího typu:
 • Directflo (DF )
 • Universal Pump ( UP )
Schéma Directflo technologie
Schéma Directflo technologie
Schéma UP technologie
Schéma UP technologie

Vzduchem ovládaná dvoumembránová čerpadla pro dávkování, rozprašování, odčerpávání a distribuci široké škály kapalin. Ideální pro standardní aplikace se středním průtokem. Velmi robustní kovová čerpadla určená pro nejnáročnější aplikace. Tento model je plně uzemněné čerpadlo s certifikací ATEX pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex II2 GD IIB/IIC 95 °C). Toto čerpadlo je vhodné pro chemikálie kompatibilní s nerezovou ocelí a hliníkem. 

Vzduchem ovládaná dvoumembránová čerpadla pro dávkování a přepravu široké škály tekutin. Toto čerpadlo je vhodné pro chlorované čisticí prostředky CIP a domácí průmyslové čisticí prostředky. Pro OEM aplikace a průmyslové procesy s nižšími průtoky. Nevyvážený vzduchový motor šoupátka vyžaduje nižší spouštěcí tlak pro jemnější nastavení průtoku pomocí regulačního tlaku vzduchu. Materiály smáčené čerpadlem jsou kompatibilní s nejagresivnějšími kapalinami a jsou vhodné pro použití v korozivním prostředí. Vzduchový motor (směrový vzduchový ventil a kryty vzduchové komory) je vyroben z polypropylenu.

Vzduchem ovládaná dvoumembránová čerpadla pro dávkování a přepravu široké škály kapalin. Toto čerpadlo je vhodné pro chlorované čisticí prostředky CIP a domácí průmyslové čisticí prostředky. Pro OEM aplikace a průmyslové procesy s nižšími průtoky. Nevyvážený vzduchový motor šoupátka vyžaduje nižší spouštěcí tlak pro jemnější nastavení průtoku pomocí regulačního tlaku vzduchu. Materiály smáčené čerpadlem jsou kompatibilní s nejagresivnějšími kapalinami a jsou vhodné pro použití v korozivním prostředí. Vzduchový motor (směrový vzduchový ventil a kryty vzduchové komory) je vyroben z polypropylenu.

Vzduchem ovládaná dvoumembránová čerpadla pro dávkování, rozprašování, odčerpávání a distribuci široké škály kapalin. Ideální pro standardní aplikace se středním průtokem. Velmi robustní kovová čerpadla určená pro nejnáročnější aplikace. Tento model je plně uzemněné čerpadlo s certifikací ATEX pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex II2 GD IIB/IIC 95 °C).

Vzduchem ovládaná dvoumembránová čerpadla pro dávkování, rozprašování, odčerpávání a distribuci široké škály kapalin. SAMOA nabízí širokou škálu materiálových možností pro chemickou kompatibilitu a odolnost proti otěru, teplotě a únavě způsobené náročnými podmínkami. Čerpadlo UP20 má vyšší účinnost, maximální průtok kapaliny se sníženou spotřebou vzduchu, zvýšenou spolehlivost, maximální všestrannost a snadný servis. Komponenty navržené pro dlouhou životnost a spolehlivost. Tento model je plně uzemněné čerpadlo s certifikací ATEX pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex II2 GD IIB/IIC 95 °C).

Vzduchem ovládaná dvoumembránová čerpadla pro dávkování, rozprašování, odčerpávání a distribuci široké škály kapalin. SAMOA nabízí širokou škálu materiálových možností pro chemickou kompatibilitu a odolnost proti otěru, teplotě a únavě způsobené náročnými podmínkami. Čerpadlo UP20 má vyšší účinnost, maximální průtok kapaliny se sníženou spotřebou vzduchu, maximální všestrannost a snadný servis.  Komponenty navržené pro dlouhou životnost a spolehlivost. Tento model je plně uzemněné čerpadlo s certifikací ATEX pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex II2 GD IIB/IIC 95 °C).

Vzduchem ovládaná dvoumembránová čerpadla pro dávkování, rozprašování, odčerpávání a distribuci široké škály kapalin. SAMOA nabízí širokou škálu materiálových možností pro chemickou kompatibilitu a odolnost proti otěru, teplotě a únavě způsobené náročnými podmínkami. Čerpadlo UP20 má vyšší účinnost, maximální průtok kapaliny se sníženou spotřebou vzduchu, zvýšenou spolehlivost, maximální všestrannost a snadnou údržbu. Komponenty navržené pro dlouhou životnost a spolehlivost. Tento model je plně uzemněné čerpadlo s certifikací ATEX pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex II2 GD IIB/IIC 95 °C). 

BJPW Technology s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!